Wspieramy Twórczość Senioralną na Festiwalu Filmowym Senior Movie

18 września 2023
Udostępnij

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć lokalne wydarzenie kulturalne o ogromnym znaczeniu – Festiwal Filmowy Senior Movie. Jest to wyjątkowa inicjatywa, która otwiera przestrzeń dla twórców filmowych powyżej 60. roku życia oraz dla młodszych artystów poruszających tematykę senioralną i międzypokoleniową w swoich produkcjach. Dlaczego postanowiliśmy być częścią tego wydarzenia? Nasza misja jako drukarni offsetowej to bycie […]

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć lokalne wydarzenie kulturalne o ogromnym znaczeniu – Festiwal Filmowy Senior Movie. Jest to wyjątkowa inicjatywa, która otwiera przestrzeń dla twórców filmowych powyżej 60. roku życia oraz dla młodszych artystów poruszających tematykę senioralną i międzypokoleniową w swoich produkcjach.

Dlaczego postanowiliśmy być częścią tego wydarzenia?

Nasza misja jako drukarni offsetowej to bycie więcej niż tylko standardowym dostawcą usług poligraficznych. Aspirujemy do bycia liderem pod względem jakości produkcji i efektywności organizacji procesów. Dlatego z pełnym zaangażowaniem wsparliśmy ten festiwal, zarówno przez druk programu, jak i przez bycie jednym z partnerów wydarzenia.

Co oznacza dla nas udział w Festiwalu?

Oprócz wsparcia dla lokalnej kultury i twórczości, nasz udział w Festiwalu Filmowym Senior Movie to również wyraz naszych głęboko zakorzenionych wartości. Traktujemy naszych klientów i zleceniodawców z szacunkiem, tolerancją i kulturą, dlatego jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

Do zobaczenia na Festiwalu!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem i uczestnictwa w dyskusjach, wykładach i oczywiście projekcjach filmowych. Nie przegapcie okazji do spotkania z zaproszonymi gośćmi ze świata filmowego i artystycznego!

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu