Certyfikowany proof kolorystyczny

Fiolet byłby niebieski, gdyby nie czerwień.

Tak właśnie mieszają się kolory. Z połączania czterech podstawowych kolorów palety CMYK można uzyskać wszystkie barwy świata (albo bardzo dużo : ) ). Dlatego tak ważne jest odpowiednie ich ustawienie aby uzyskać idealnie taki kolor jaki widzimy oczyma naszej wyobraźni.

Skonfiguruj produkt
proof kolorystyczny w rozmiarze A3
Specyfikacja

Proof jest niezbędny przy projektach, w których istotna jest kolorystyka dzieła tak jak w katalogach, kolorowych czasopismach czy broszurach reklamowych. Kolory widziane na monitorze mogą znacznie odbiegać od wydruków. Wynika to z różnorodnych ustawień komputera. Użytkownicy często dostosowują do siebie parametry zmieniając kontrast czy jasność monitora przez co kolory widziane na monitorze nie odzwierciedlają tych, które będą na docelowym projekcie.

W celu wyeliminowania rozbieżności barw nasza drukarnia oferuje przygotowanie proofa kolorystycznego, który stanowi wzór dla drukarza podczas głównego druku. Proof jest tworzony na zlecenie klienta i przez niego akceptowany lub poprawiany do momentu aż taką akceptację uzyska. Stanowi próbkę docelowego projektu i na jego podstawie operator w taki sposób dopiera kolory palety CMYK aby idealnie oddać kolory wzoru.

Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich wydruków kolorowych, a także dla każdego klienta, który wymaga idealnego odwzorowania założonych przez siebie barw.

Nasza drukarnia może wysłać takiego proofa na określony adres na życzenie klienta z dostawą na kolejny dzień roboczy lub zapraszamy do odwiedzin naszej produkcji gdzie osobiście można się przekonać jaki odcień fioletu uzyskamy po zmieszaniu niebieskiego z czerwienią.

Chcesz więcej?
Możemy zrobić dużo więcej niż opisuje specyfikacja
Zamów produkt indywidualny
Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu