Co nas wyróżnia?

Estetyczny aperitif przed czytelniczą ucztą…

Drukujemy formaty czytelnicze o dowolnym wymiarze i ważkości tematu: książki, albumy, periodyki lifestylowe, magazyny hobbystyczne i branżowe, katalogi. Do publikacji tworzymy oprawy: twarde, klejone, zeszytowe – okładki, są efektowną zapowiedzią tego, co w środku.

Zapraszamy do obejrzenia naszego drukarskiego portfolio i wybranych przez nas realizacji. Jesteśmy szczególnie dumni, że zebraliśmy w nim skomplikowane i efektowne projekty – stworzone dla przeróżnych grup odbiorców.

Jeżeli, wśród prezentowanych produktów, zauważysz element, który szczególnie przykuje Twoją uwagę, skontaktuj się z naszym zespołem. Z entuzjazmem doradzimy, jak połączyć graficzne i techniczne specyfikacje z introligatorską kreatywnością oraz wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt.

Zdjęcie pracowników

Operacje introligatorskie niespotykane w sieci

książka w oprawie z ekoskóry z tłoczeniem i nadrukiem na brzegach bloku książki
Książka w oprawie z ekoskóry z tłoczeniem i nadrukiem na brzegach bloku książki

Dowolne podłoże od wybranego producenta

Novatech, Munken, G-print, Arktika, makulaturowy Cyclus Print i inne marki są dostępne w konfiguratorze.

Dodamy nowy produkt, którego potrzebujesz

Operacje prepress i wydawnictwo

Drukarnia KAdruk posiada własne wydawnictwo. Wydawnictwo KAdruk. Chętnie pomożemy wydać publikację książkową – serdecznie zapraszamy do współpracy. Zadzwoń lub napisz przez formularz kontaktowy.

Wsparcie techniczne

Drukarnia KAdruk istnieje już ponad ćwierć wieku a zespół osób w niej pracujących ma już wspólnie setki lat doświadczenia. Chętnie podzielimy się tym doświadczeniem. Wiemy jak produkcja poligraficzna może być skomplikowana w swojej prostocie. Jeżeli Twoje zlecenie jest duże lub bardzo duże i dodatkowo jest to produkt wysoko przetworzony nasze wsparcie może być dodatkowym atutem

Color managment

Wszystkie maszyny drukujące w Drukarni KAdruk są standaryzowane i regularnie profilowane. Regularnie też przechodzimy restrykcyjny audyt wewnętrzny i zewnętrzny. Dbałość o kolorystykę i zgodność z normą kolorystyczną jest dla nas bardzo ważna. Jakość kolorystyki zapewnia firma CMS z Wrocławia.

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu