Ręczna praca w domu

Lokalizacja: Szczecin

Obecnie w związku z dużym obłożeniem pracowni introligatorni ręcznej poszukujemy wsparcia w zakresie:

Oferujemy:

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Opis:

W praktyce wygląda to tak, że kontaktujemy się z wybranymi osobami telefoniczne i przedstawiamy zakres pracy w postaci przygotowanej specyfikacji. Specyfikacja zawiera niezbędne opisy, uwagi i sugestie dotyczące pracy. Do specyfikacji dołączony jest film instruktażowy. Po zatwierdzeniu przez Państwa pracy, dowozimy niezbędne elementy i narzędzia i umawiamy się na odbiór.
Przedmiotem pracy są najczęściej małe produkty, które możemy we własnym zakresie do Państwa dostarczyć.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres mailowy: info@kadruk.com.pl

W tytule korespondencji proszę dopisać „Ręczna praca w domu”.

Poniżej zamieszczamy film, który w sposób poglądowy przedstawia na czym polega praca. Mamy nadzieję, że to jest po części odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie: na czym polega praca? 🙂

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu