Torby papierowe

To jest właśnie torebka i jak każda kobieta wie, można w niej trzymać wszystko: od butelki dla dziecka, przez czek za ochronę, po prezent dla nowej przyjaciółki.

Ale o wielofunkcyjności torebek wie zapewne także nie jeden mężczyzna.

Skonfiguruj produkt

Specyfikacja

Świetnie się sprawdzą w sklepie przy drobnych zakupach, na targach i konferencjach jako paczki z materiałami reklamowymi firmy lub jako estetyczny sposób na zapakowanie prezentu dla kogoś bliskiego.

Torebki papierowe są ekologiczne i trwałe. Nasza drukarnia wykona je z nadrukiem wykonanym wg indywidualnego projektu klienta. Mamy możliwość tworzenia nadruków w pełnej gamie kolorów CMYK i w rozmiarach dostosowanych do oczekiwań zleceniodawcy.

Pokryte elegancką matową czy błyszczącą folią lub przyjemną w dotyku folią typu soft mat nabiorą nie tylko szyku ale i trwałości. Dodając do tego złocone logo lub brokat miejscowy można stworzyć torebkę, która sama w sobie będzie stanowiła niepowtarzalną, nietuzinkową reklamę dla firmy.

Całość dopełnią odpowiednio dobrane kolorystycznie rączki z wytrzymałego sznurka. W ten sposób tworzymy torebkę, w której jak powszechnie wiadomo, można trzymać wszystko

Chcesz więcej?
Możemy zrobić dużo więcej niż opisuje specyfikacja
Zamów produkt indywidualny
Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu