Pudełka kaszerowane na tekturę falistą

Dla niektórych opakowanie jest już prezentem.

Dlatego pudełko na wyjątkowy produkt powinno dorównywać mu swą niezwykłością. Opakowanie powinno być zarówno solidne, trwałe jak i estetyczne i przykuwające uwagę. W końcu to ono stanowi zapowiedź tego co można znaleźć w środku, a czasami samo jest na tyle finezyjne i unikatowe, że staje się większym prezentem niż zawartość wewnątrz.

Skonfiguruj produkt
pudełko na kaszerowanej tekturze falistej
Specyfikacja

Pudełka kaszerowana na tekturę falistą to specjalny rodzaj opakowania, który są przede wszystkim trwałe, ponieważ wykonane z solidnego materiału ale też efektowne wizualnie ponieważ pokryty okleiną, której projekt jest indywidualną koncepcją zleceniodawcy.

Jest to element, który szczególnie wyróżnia ten rodzaj opakowań. Można wybrać dowolną okleinę, która pomoże zachować niepowtarzalny charakter produktu i dodatkowo ozdobić ją jednym z wielu dostępnych u nas uszlachetnień takich jak laminowanie, lakierowanie UV czy złocenie i w ten sposób otrzymamy niepowtarzalne opakowanie produkt. Takie pudełko będzie solidne, trwałe i atrakcyjne wizualnie. Idealnie sprawdzi się jako opakowanie prezentowe dla kogoś wyjątkowego.

Chcesz więcej?
Możemy zrobić dużo więcej niż opisuje specyfikacja
Zamów produkt indywidualny
Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu