Arkusze plano

Pomysły są powszechnym towarem…

Więc jeśli masz więcej niż jeden pomysł na wydruk i chciałbyś zobaczyć jak wyglądają zestawione razem – arkusz plano jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Skonfiguruj produkt
arkusz plano z białym nadrukiem na papierze ekologicznym
Arkusz plano sygn.
Arkusz plano prestiż
Arkusz plano kolorowy
Specyfikacja
Arkusz plano - specyfikacja

Arkusz plano to duży gładki arkusz, nieskładany i nie posiadający złamów. Powierzchnię zadruku można dowolnie zagospodarować. W zależności od zapotrzebowania na jednym arkuszu można umieścić jeden lub kilka różnych projektów. Układ na arkuszu i to co się na nim znajdzie zależy wyłącznie od Ciebie.

Mogą to być np. dwa plakaty, kilka ulotek, strony broszury czy projekt prospektu. Dowolność zadruku na całej powierzchni jest nieograniczona. Arkusz plano może być zadrukowany jedno lub dwustronnie w dowolnej kolorystyce.

Poza tradycyjnymi materiałami reklamowymi, na arkuszach plano drukuje się również np. planery do zawieszenia na ścianie w biurze czy kalendarze trójdzielne. Arkusze plano mogą także posłużyć do oklejania firmowych segregatorów czy pudeł na dokumenty.

Wśród materiałów pod zadruk nasza drukarnia oferuje papiery powlekane, niepowlekane oraz karton z białym spodem.

Arkusz plano stanowi dobry punkt wyjścia do dalszej obróbki introligatorskiej, którą możesz wykonać we własnym zakresie.

Możliwości wykorzystania tego produktu jest wiele – wystarczy Twój pomysł, a my zajmiemy się jego realizacją.

Chcesz więcej?
Możemy zrobić dużo więcej niż opisuje specyfikacja
Zamów produkt indywidualny
Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu