Oprawa zeszytowa

Połączenie pięknego uśmiechu i przeszywającego spojrzenia potrafi zastąpić milion słów…

Nasze zszywki w broszurach szytych, mimo że ładne i przeszywające papier na wskroś – słów nie zastąpią ale gwarantujemy, że zespół naszej drukarni jest zawsze uśmiechnięty 😊

Skonfiguruj produkt
<span class="bold">Oprawa zeszytowa </span>
Specyfikacja

Oprawa zeszytowa świetnie się sprawdza w broszurach, magazynach, katalogach czy kolorowankach. Jest to idealne rozwiązanie dla publikacji o niewielkiej liczbie stron lub takich, w których zamierzone jest wyrwanie jakiejś strony – np. plakatu z magazynu. Zszywki pozwalają na takie jego usunięcie, że docelowo nie będzie widać miejsca łączenia.

W swojej ofercie posiadamy zszywki klasyczne i oczkowe, tzw. eurozszywki, które również wdzięcznie przeszywają papier, a dodatkowo posiadają „oczko”, które pozwala na wpięcie wydrukowanej pozycji do segregatora. Jest to nie lada gratka szczególnie dla kolekcjonerów i wszystkich tych osób, które cenią sobie możliwość uporządkowanego przechowywania zbieranych materiałów.

W zależności od rodzaju publikacji i upodobań zleceniodawcy można zastosować dwie, trzy lub cztery zszywki jednego rodzaju lub połączyć obie opcje i zastosować dwie zwykłe i dwie eurozszywki  – ekstrawagancki wariant dla niezdecydowanych.

Nieocenionym atutem publikacji w oprawie zeszytowej jest mnogość uszlachetnień, które można w nich zastosować oraz opcje dodatkowe oferowane przez nasza drukarnię takie jak np.: zgrzewanie pojedynczych egzemplarzy w folię z insertowaniem gadżetów.

Wszystkie dostępne w naszej drukarni możliwości można znaleźć w naszym konfiguratorze.

Jeśli to za mało zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Z uśmiechem na ustach podpowiemy, doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej publikacji.

Chcesz więcej?
Możemy zrobić dużo więcej niż opisuje specyfikacja
Zamów produkt indywidualny
Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu