Sprzedaż działki w Policach przy ulicy Tanowskiej

Z ogromną przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,1435 hektara. Nieruchomość ta jest przeznaczona pod zabudowę usługowo-rzemieślniczą, co stwarza szereg możliwości dla przyszłego nabywcy.

Działka położona jest w bardzo perspektywicznej lokalizacji w Policach przy ulicy Tanowskiej. Jej unikalność podkreśla bezpośredni wjazd z drogi krajowej, co gwarantuje łatwy dostęp i widoczność. Dodatkowym atutem jest dojazd od drugiej strony, drogą utwardzoną, asfaltową, co zdecydowanie ułatwia logistykę.

To okazja, która nie zdarza się często – przestronna działka o dużym potencjale, w atrakcyjnej lokalizacji i z doskonałym dostępem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, szczegółami i warunkami sprzedaży.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić niezbędnych informacji. Prosimy o kontakt poprzez naszą stronę internetową lub bezpośrednio w naszej siedzibie. Czekamy na Państwa!

Poniżej link do zdjęć do pobrania w wysokiej rozdzielczości:

Kliknij, żeby uzyskać dostęp do fotografii działki z lotu ptaka w wysokiej rozdzielczośći.

Poniżej link do filmów do pobrania w wysokiej rozdzielczości:

Kliknij, żeby uzyskać dostęp do filmów z drona w wysokiej jakości.

Powierzchnia wynosi 11 435 m2 (1,1435 ha)

Cena dostępna na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu:

zapraszamy do kontaktu

Poniżej znajdują się materiały multimedialne w wersji: „na stronę internetową”. Materiały w wysokich rozdzielczościach dostępne są w linkach powyżej tej wiadomości.

Film z drona:

Mapki:

Zdjęcia:

Jeśli zainteresowała Cienie treść tego ogłoszenia to…

zapraszamy do kontaktu

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu