Oprawa Klejona czarno – biała

Tak jak każdy Yin potrzebuje Yang, każdy pozytyw potrzebuje negatywu, tak wszystko, co jest białe, potrzebuje czerni, aby mieć poczucie dychotomii i czuć się pełnym.

W związku z tym poszerzamy nasz zasób produktów o publikacje drukowane w czerni i bieli, gdzie czerń liter uzupełnia biel papieru. Największą część naszych prac z tego zakresu stanowią książki przeznaczone dla wymagającego czytelnika, który chce całkowicie zagłębić się w opisywanym w nich świecie. Monochromatyczność tekstu pozwala na wykorzystanie własnej wyobraźni do tworzenia opisywanych obrazów.

Skonfiguruj produkt
książka w oprawie miękkiej z grubego kartonu dwustronnie powlekanego z nadrukiem w dwóch kolorach z których jeden to fluorescencyjny Pantone wykonana na kremowym papierze spulchnianym w technice monochromatycznego druku offsetowego arkuszowego oraz na cienkim kredowanym dwustronnie papierze w technice kolorowego druku obłożona w obwolutę która tak jak okładka zadrukowana jest fluorescencyjnym Pantonem i dołożonymi z przodu i z tyłu książki wklejkami na papierze spulchnianym zmontowanymi ręcznie z okładką za pomocą dziewięciomilimetrowych tasiemek dwustronnych
Specyfikacja

… czarno białe książki sprawdzają się idealnie jako publikacje naukowe. Czytelnik może całkowicie skupić się na walorach merytorycznych tekstu.

Pozycje czarno białe zasługują na osobną uwagę w naszej ofercie ze względu na dużo niższą cenę względem książek drukowanych w pełnym kolorze oraz na szeroki zakres materiałów wykorzystywanych do ich tworzenia. Naszym klientom oferujemy do wyboru szeroką gamę materiałów do druku takich jak papiery powlekane i niepowlekane, spulchniane, białe lub w odcieniu kremowym.

Nasz zespół z przyjemnością doradzi w doborze odpowiedniego podłoża dla publikowanej treści.

Okładka może całkowicie odbiegać swą niezwykłością od monochromatycznego wnętrza i stanowić przedsmak tego co czeka w środku na czytelnika.  Nasza drukarnia oferuje szeroki zakres usług niestandardowych i uszlachetnień, które mogą wzbogacić ją wizualnie tak aby przykuć uwagę  i zachęcić do sprawdzenia co kryje w sobie czarno białe wnętrze.

Chcesz więcej?
Możemy zrobić dużo więcej niż opisuje specyfikacja
Zamów produkt indywidualny
Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu