Ulotki nieskładane

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku.

A nie ma popularniejszego sposobu reklamowania się niż klasyczna ulotka.

Na targach, w galerii, na zatłoczonej ulicy, czy jako dodatek do zakupionego produktu Twojej firmy – ulotki sprawdzą się świetnie jako niedrogi, przystępny dla każdego nośnik reklamy.

Skonfiguruj produkt
reklamowa ulotka nieskładana
Specyfikacja

Niepowtarzalny projekt przykuje uwagę potencjalnego klienta i zachęci go do skorzystania z Twoich usług lub zakupu produktu, dodając do tego ciekawą treść mamy gwarancję, że nikt nie pozostanie obojętny wobec takiej reklamy.

Ulotka może również pełnić funkcję informacyjną, może być kuponem rabatowym, zaproszeniem na wydarzenie, repertuarem do kina albo mapką turystyczną. Przeznaczona jest do szybkiego rozpowszechniania, a jej funkcje są nieograniczone.

Może być wykonana na standardowym papierze kredowym, zadrukowana w dowolnej kolorystyce lub stać się produktem ekskluzywnym wykonanym na ozdobnym papierze wysztancowanym w unikalny kształt z dodatkiem uszlachetnień oferowanych przez naszą drukarnię takich jak foliowanie, lakierowanie czy hot stamping. Nasz zespół pomoże wykonać klasyczną, a zarazem niepowtarzalną ulotkę, która będzie idealnym sposobem na przekazanie informacji lub stanie się przyciągającą reklamą dla biznesu czy specjalnego produktu.

Chcesz więcej?
Możemy zrobić dużo więcej niż opisuje specyfikacja
Zamów produkt indywidualny
Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu