Teczki ofertowe

Nie mów dużo, ale powiedz wiele.

A chyba nic nie powie więcej o Twojej firmie niż profesjonalnie przygotowana teczka ofertowa z materiałami reklamowymi. Solidnie wykonana, z efektownym projektem graficznym i być może z ciekawym uszlachetnieniem będzie nie tylko praktycznym ale i wyróżniającym się elementem wizualnym przedsiębiorstwa.

Skonfiguruj produkt
teczka ofertowa reklamowa wykonane na papierze powlekanym z laminatem matowym
Specyfikacja

Uzupełniona o oferty reklamowe, katalog, wizytówkę czy papier firmowy stanie się doskonałym kompletem materiałów dla każdego reprezentanta firmy.

Przekazanie dokumentów, materiałów szkoleniowych czy informacyjnych w eleganckiej teczce ofertowej jest estetyczne i świadczy o dobrym przygotowaniu do spotkania.

Sama teczka zrobiona jest ze sztywnego, wytrzymałego papieru obustronnie powlekanego co pozwala na jedno lub dwu stronny zadruk. Możemy zrobić klasyczne, jednobigowe teczki pozwalające na przetrzymywanie tych najważniejszych dokumentów oraz dwubigowe przeznaczone na katalogi, notesy czy materiały konferencyjne. Opcjonalnie każda z naszych teczek może posiadać specjalne miejsce na wizytówkę.

Dodatkowe pokrycie teczki z zewnątrz laminatem nie tylko ją zabezpieczy i utrwali ale tez nada eleganckiego wyglądu. Nasza drukarnia oferuje przy tym także szereg zdobień, które można zastosować aby podnieść walory estetyczne teczki. Wszystkie dostępne opcje można znaleźć w naszym konfiguratorze.

Dobrze zaprojektowana i solidnie wykonana teczka już od pierwszej chwili powie wiele o profesjonalizmie firmy i jej rzetelnym podejściu do klienta.

Chcesz więcej?
Możemy zrobić dużo więcej niż opisuje specyfikacja
Zamów produkt indywidualny
Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu