Druk opakowań

Zajmujemy się drukiem i produkcją opakowań na indywidualne zamówienia klientów. Szeroki wybór wzorów. Sprawdź naszą ofertę!

Skonfiguruj produkt
pudełko premium wykonane na grubym dwustronnym kartonie Prisma z laminatem nierysującym i lakierem 3d
druk opakowań do kawy
druk opakowań do perfum
druk opakowań dla ampio
Specyfikacja

80% decyzji zakupowych konsumenci podejmują w miejscu sprzedaży – dlatego tak ważne jest, aby wyeksponować swój produkt na tyle atrakcyjnie, żeby nie pozostawić konsumentowi innego wyboru . Drukarnia KAdruk sprawi, że Twoja marka będzie widoczna. Zwiększ sprzedaż swoich produktów i postaw na druk opakowań najwyższej jakości z Drukarnią KAdruk.

opakowania kart edukacyjnych

Druk opakowań – czy to się opłaca?

Opakowania kartonowe są wszechstronnie wykorzystywane w wielu branżach. Ta opcja pakowania jest jedną z najbardziej popularnych z wielu powodów, przede wszystkim dlatego, że jest jedną z najbardziej ekonomicznych metod pakowania, jednocześnie dającą nieskończone możliwości, aby wyróżnić się wśród konkurencji. Dzięki opcji spersonalizowanego nadruku na opakowaniach naszych produktów, mamy możliwość wyróżnić się w znaczący sposób – niskim kosztem. Rozwój technologii nadruku i innowacje w różnych technikach sprawiły, że indywidualne projekty opakowań stały się jednym z najlepszych narzędzi marketingowych dla wszystkich rodzajów przedsiębiorstw. Opakowania kartonowe są wykorzystywane do niepsujących się, suchych produktów spożywczych, ciastek, makaronów i płatków zbożowych, a także opakowań produktów farmaceutycznych, higieny osobistej i wielu innych typów produktów.

Czynniki takie jak wszechstronność i funkcjonalność opakowań kartonowych w połączeniu z możliwościami oferowanymi przez różne techniki drukowania na tekturze prowadzą do tego, aby to właśnie ten typ opakowań stał się główną preferencją zarówno firm jak i konsumentów. Byłoby to rozwiązanie idealne, chociażby z punktu widzenia myśli ekologicznej. Tektura jest surowcem ekologicznym, ponieważ jest biodegradowalna i w 100% odnawialna. Ponadto gdy tektura osiągnie kres swojej użyteczności (to znaczy – kiedy nie można już poddać jej recyklingowi), może się rozłożyć i stać się materią organiczną. W związku ze wzrostem popularności opakowań kartonowych nastąpił również intensywny rozwój druku cyfrowego: techniki, która pozwala na szybki nadruk dużych ilości i daje ogrom możliwości dostosowywania wizualnego opakowań.

Druk opakowańrodzaje nadruku na opakowaniach kartonowych

Drukarnia opakowań KAdruk oferuje szeroką gamę opcji nadruku na opakowaniach, aby stworzyć unikatowy projekt w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Zależy nam na jakości i trwałości nadruku, a także idealnym odwzorowaniu projektu klienta. Stosujemy kilka metod nadruku. Dobór właściwej techniki druku zależy od kilku czynników, takich jak: ilość opakowań do zadrukowania, rola opakowania w łańcuchu dystrybucji, indywidualne potrzeby przedsiębiorców i inne. Nasi specjaliści profesjonalnie doradzą każdemu klientowi, która technika odpowiada jego potrzebom, a także która najlepiej sprawdzi się, uwzględniając finalną funkcję danego opakowania

Offset

Istnieją różne metody druku offsetowego. Jedną z wielkich zalet tego typu druku jest to, że nie jest on używany do drukowania bezpośrednio na podłożu, lecz projekt przenoszony jest z powierzchni pośredniej. Jest to niezwykle przydatna metoda przy drukowaniu na szorstkich lub nierównych powierzchniach. Ten rodzaj nadruku polecany jest do ekskluzywnych opakowań sprzedażowych ze względu na wysoką jakość obrazu. Tym samym jest najczęściej wybieraną metodą do nadruku zdjęć na opakowaniu oraz do opakowań, które mają być w całości zadrukowane wysokiej jakości grafiką.

 Druk cyfrowy

Cyfrowy druk opakowań jest jedną z najczęściej używanych metod drukowania na kartonie, a także na wielu innych podłożach. Druk cyfrowy to technika, która w ostatnich latach rozwinęła się najbardziej. Jedną z wielkich zalet druku cyfrowego jest to, że dopasowuje się do każdego projektu, dlatego polecany jest do najbardziej wymagających zleceń. Zalety ekonomiczne tego typu druku opakowań to fakt, że można stosować go zarówno przy dużych jak i małych nakładach, bez podnoszenia kosztów w przypadku mniejszych ilości. Cyfrowe drukowanie opakowań daje dużo możliwości dbałości o detale projektu graficznego. Dzięki bezpośredniemu nanoszeniu projektu z urządzenia zewnętrznego można w pełni zarządzać kolorystyką, odcieniami, ostrością oraz innymi wytycznymi, w taki sposób, aby szczegółowo odwzorować nawet najbardziej skomplikowany projekt.

Czy wybór techniki nadruku jest ważny?

Sektor opakowań nieustannie się rozwija i powstają coraz nowsze rodzaje opakowań kartonowych dostosowanych do potrzeb klientów. Nie są to już zwykłe pudełka, dlatego drukarnia musi stanąć na wysokości zadania. Właśnie dlatego właściwe wykorzystanie narzędzi projektowych i dobór odpowiednich technik druku może zadecydować o sukcesie lub porażce opakowania promującego produkt. Możesz wyróżnić się na tle konkurencji stawiając na profesjonalne drukowanie opakowań lub zaryzykować, że Twój produkt pozostanie na półce.

Strategicznie zaprojektowane opakowanie i wysokiej jakości druk opakowań przyczynia się do wzrostu sprzedaży, redukcji kosztów i minimalizacji ryzyka.

Poznaj ofertę KAdruk, zdaj się  na profesjonalne doradztwo w zakresie najbardziej odpowiednich technik drukowania na opakowaniach kartonowych i bądź bezkonkurencyjny. Pozwól, aby Twój produkt zachwycał już przy pierwszym kontakcie z klientem. Pamiętaj, że wysoka jakość wykonania opakowania oraz trwałość nadruku to wzrost sprzedaży i idealny sposób budowania świadomości marki. KAdruk, drukarnia opakowań kartonowych gwarantuje, że realizacje spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Oferujemy rzetelne odwzorowanie wzorów, intensywność barw i trwałość nadruku.

Chcesz więcej?
Możemy zrobić dużo więcej niż opisuje specyfikacja
Zamów produkt indywidualny
Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu