Pudełka z okienkiem

Nie zawsze opakowanie mówi o zawartości…

…ale dzięki opakowaniu z okienkiem sam tę zawartość możesz ocenić.
Pudełko z okienkiem to specjalny typ pudełka wykonanego z tektury litej i posiadającego przezroczyste okienko z cienkiego tworzywa. Taki rodzaj opakowania świetnie się sprawdza przy produktach, które mają być dobrze zabezpieczone i jednocześnie widoczne dla klienta.

Skonfiguruj produkt
pudełko na zabawkę z okienkiem
Specyfikacja

Przykładem mogą być zabawki, wyroby cukiernicze czy gadżety reklamowe.

Jeśli uważasz, ze Twój produkt jest niezwykły i nie powinien być schowany przed światem, pudełko z okienkiem jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Pomożemy Ci zapakować wszystko co takiego opakowania potrzebuje. Doradzimy najlepszy materiał, format, wielkość okienka ukazującego zawartość, tak aby w jak najlepszy sposób ukazać jego niezwykłość. Wysztancujemy unikatowe kształty, specjalnie dopasowane do Twojego produktu.

Wyjątkowa zawartość potrzebuje wyjątkowego opakowania.

Możemy wykonać na pudełkach uszlachetnienia takie jak lakierowanie folią typu soft touch, mat, błysk lub antyzarysowaniową czy miejscowe lakierowanie UV tak aby samo opakowanie również stało się atrakcją dla odbiorcy. Unikatowe opakowanie dodatkowo może przykuć uwagę i podkreślić atuty produktu wewnątrz.

W tym przypadku, opakowanie nie musi mówić o zawartości, ponieważ ta jest widoczna przez okienko, ale może w znaczący sposób podnieść jego atrakcyjność.

Chcesz więcej?
Możemy zrobić dużo więcej niż opisuje specyfikacja
Zamów produkt indywidualny
Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu