Pudełko z tektury falistej jako reklamowy ekspozytor

7 lipca 2023
Udostępnij

Opublikowaliśmy ostatnio na naszym blogu informację dotyczącą naszej najnowszej realizacji – reklamowego ekspozytora w postaci pudła z tektury falistej. Pudełko to zostało zaprojektowane na zamówienie klienta i zawiera jego grafikę reklamową. Wewnątrz eksponowane są cztery butelki piwa oraz szklanka w kształcie kieliszka, co prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Proces produkcji takiego pudełka jest dość złożony. Na […]

Opublikowaliśmy ostatnio na naszym blogu informację dotyczącą naszej najnowszej realizacji – reklamowego ekspozytora w postaci pudła z tektury falistej. Pudełko to zostało zaprojektowane na zamówienie klienta i zawiera jego grafikę reklamową. Wewnątrz eksponowane są cztery butelki piwa oraz szklanka w kształcie kieliszka, co prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

Proces produkcji takiego pudełka jest dość złożony. Na początku drukujemy okleinę w druku offsetowym, aby zapewnić wysoką jakość wydruku. Następnie nakładamy błyszczącą folię laminacyjną, która dodatkowo wzmocni estetykę pudełka. Kolejnym etapem jest kaszerowanie okleiny na tekturze falistej, a potem przeprowadzamy sztancowanie i montaż. Warto podkreślić, że cały proces przygotowania takiego projektu wymaga znacznej ilości czasu, jednak efekt końcowy jest zadowalający.

W razie jakichkolwiek pytań lub zainteresowania naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół specjalistów chętnie odpowie na wszelkie zapytania i doradzi w zakresie druku offsetowego oraz produkcji poligraficznej.

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu