Pudełka z kartonu litego z laminatem błyszczącym

4 maja 2023
Udostępnij

Duże i małe niebieskie pudełka z zabawną grafiką na górnej ścianie wykonano na kartonie litym o gramaturze 300. Dobór papieru był jednym z etapów pracy z klientem, dla którego opakowania Jego produktów stanowią niezwykle ważny, o ile nie najważniejszy element marketingu i reklamy. Większe pudełka, które tworzą opakowanie dla kilku dosyć lekkich produktów, pokryto folią […]

Duże i małe niebieskie pudełka z zabawną grafiką na górnej ścianie wykonano na kartonie litym o gramaturze 300. Dobór papieru był jednym z etapów pracy z klientem, dla którego opakowania Jego produktów stanowią niezwykle ważny, o ile nie najważniejszy element marketingu i reklamy.

Większe pudełka, które tworzą opakowanie dla kilku dosyć lekkich produktów, pokryto folią w wersji błyszczącej, natomiast dla wygody użytkownika klient ostatecznie zdecydował się  na zastosowanie modelu ECMA B20.01.00.50.B. Dla zabezpieczenia przed niechcianym otwarciem, zastosowano dodatkową zakładkę, która wsuwa się w dolną ścianę i skutecznie zamyka całość.

Mniejsze pudełka, również pokryte błyszczącą wersją folii, zostały zaprojektowane w oparciu o model ECMA A20.20.02.02, który tworzy spójną kompozycję z pozostałymi elementami wewnątrz większego opakowania. 

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu