Oprawa klejona PRO

już od 1,20zł /szt

Oprawa klejona to najlepsza forma prezentacji firmy, oferty, usług i reklamy. Szeroki wybór formatów oraz materiałów.

Oprawa klejona to najlepsza forma prezentacji firmy, oferty, usług i reklamy. Szeroki wybór formatów oraz materiałów. Drukujemy katalogi klejone o pojemności od 4 + 48 do 4 + 256 stron. Zastosowana technologia klejenia umożliwia wielokrotne kartkowanie i długą trwałość. Okładkę drukujemy dwustronnie (4/4), a wnętrze w kolorze (4/4) lub czerni (1/1).

Oferujemy wybór 8 rodzajów podłoża (od 90 do 250 g). Wnętrze katalogu drukujemy na offsecie 90 g lub kredzie (90 g, 130 g lub 170 g), a okładkę na kredzie 250 g (mat lub połysk). Jesli chcesz jeszcze bardziej wyróżnić swój produkt możesz zamówić jednostronne uszlachetnienie okładki – folią matową lub soft touch, a także podkreślenie wybranych elementów wybiórczym lakierem UV nakładany na folię.

Skonfiguruj produkt
Specyfikacja

A4

Format netto:
Twoja oprawa będzie miała wymiary: 210x297mm.

Format brutto:
Poprawnie przygotowany plik powinien mieć wymiary: 214x301mm.

Spad:
Wynosi po minimum 2mm dla każdego z boków oprawy.

Spad to obszar dookoła grafiki, który usuwany jest podczas procesu krojenia. Wszystkie tła użyte w grafice (np. zdjęcia) powinny dochodzić do krawędzi pliku.

Wewnętrzny margines:
Wynosi po 3mm dla każdego z boków oprawy.

Wewnętrzny margines jest to obszar, w którym nie powinny znajdować się żadne istotne informacje, takie jak teksty lub logo.

Chcesz więcej?
Możemy zrobić dużo więcej niż opisuje specyfikacja
Zamów produkt indywidualny
Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu