Efektywność i Wytrzymałość: Nowa Realizacja Opakowań dla Firmy Yappco

30 października 2023
Udostępnij

Dzisiejszy post poświęcony jest naszej najnowszej realizacji dla firmy Yappco. Mieliśmy przyjemność wyprodukować dla nich specjalne pudełka, które charakteryzują się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także funkcjonalnością. W początkowym zapytaniu ofertowym od klienta znalazła się sugestia użycia farb Pantone. Po analizie i konsultacjach zaproponowaliśmy jednak zmianę na druk cyfrowy, korzystając z naszych zaawansowanych maszyn do […]

Dzisiejszy post poświęcony jest naszej najnowszej realizacji dla firmy Yappco. Mieliśmy przyjemność wyprodukować dla nich specjalne pudełka, które charakteryzują się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także funkcjonalnością.

W początkowym zapytaniu ofertowym od klienta znalazła się sugestia użycia farb Pantone. Po analizie i konsultacjach zaproponowaliśmy jednak zmianę na druk cyfrowy, korzystając z naszych zaawansowanych maszyn do druku kolorowego. Ta decyzja okazała się korzystna z punktu widzenia jakości oraz efektywności kosztowej.

Co warto podkreślić, zastosowaliśmy zamknięcie półautomatyczne na spodzie pudełka. To rozwiązanie zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale także stabilność – pudełko nie przechyla się nawet przy większym obciążeniu.

Zdjęcia tej realizacji są już dostępne. Jesteśmy dumni z jakości i precyzji wykonania, które potwierdzują nasze dążenie do bycia liderem w branży druku i produkcji opakowań.

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu