Falcerka MBO

17 marca 2021
Udostępnij

Jest i Ona! W końcu dotarła do nas, prosto z Francji, nowiutka falcerka MBO! W trosce o naszych klientów i z myślą o dalszym rozwoju firmy KAdruk, zakupiliśmy w tym roku dodatkową falcerkę marki MBO, która słynie z maszyn doskonałej jakości. Dodatkowa falcerka, której wydajność szacowana jest na 10 000 arkuszy na godzinę, pomoże nam […]

Jest i Ona!

W końcu dotarła do nas, prosto z Francji, nowiutka falcerka MBO!

W trosce o naszych klientów i z myślą o dalszym rozwoju firmy KAdruk, zakupiliśmy w tym roku dodatkową falcerkę marki MBO, która słynie z maszyn doskonałej jakości.

Dodatkowa falcerka, której wydajność szacowana jest na 10 000 arkuszy na godzinę, pomoże nam zwiększyć efektywność pracy przy produkcji, przede wszystkim produktów wydawniczych takich jak książki, albumy, broszury i wiele innych.

Maszyna składająca się z dwóch części mierzy łącznie 6 metrów i waży 4 tony więc sam jej transport nie był łatwym zadaniem i trwał w sumie 5 dni, a  ustawienie jej na hali produkcyjnej stanowiło wyzwanie godne Herkulesa.

Na szczęcie nasi silni i sprawni mężczyźni z Właścicielem KAdruka na czele, doskonale poradzili sobie z tym zadaniem i falcerka jest już gotowa do działania!

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z załadunku i transportu.

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu