Chorągiewki reklamowe do magazynu jako uzupełnienie reklamy na okładce

21 sierpnia 2023
Udostępnij

Chcielibyśmy podzielić się z Wami pewnym szczegółem z ostatniego numeru jednego z magazynów, które drukujemy – poświęconego branży szklarskiej. Dla jednego z reklamodawców przygotowaliśmy małą chorągiewkę reklamową. Chorągiewka reklamowa to niewielki kawałek materiału z nadrukiem, w tym przypadku logo firmy, przymocowany do konkretnej strony czasopisma. W tym wydaniu, chorągiewka dodatkowo podkreślała reklamę umieszczoną na okładce. […]

Chcielibyśmy podzielić się z Wami pewnym szczegółem z ostatniego numeru jednego z magazynów, które drukujemy – poświęconego branży szklarskiej. Dla jednego z reklamodawców przygotowaliśmy małą chorągiewkę reklamową.

Chorągiewka reklamowa to niewielki kawałek materiału z nadrukiem, w tym przypadku logo firmy, przymocowany do konkretnej strony czasopisma. W tym wydaniu, chorągiewka dodatkowo podkreślała reklamę umieszczoną na okładce. To subtelne rozwiązanie, które dodaje charakteru publikacji i ułatwia czytelnikowi odnalezienie wybranej strony z reklamą.

Zwracając uwagę na takie detale, chcemy podkreślić nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz naszą elastyczność w dostosowywaniu się do życzeń klienta. Dlatego postanowiliśmy opisać tę sytuację na naszym blogu – zarówno jako ciekawostkę, jak i inspirację dla innych.

Jesteśmy tu, aby służyć Państwa potrzebom i zawsze gotowi dostarczyć najlepsze rozwiązania. Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują dodatkowych informacji na temat naszych usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu