Wodny Szczecin spotkanie w Starej Rzeźni

25 października 2021
Udostępnij

21 października 2021 mieliśmy przyjemność wziąć udział w premierze albumu „Wodny Szczecin”, który został wykonany właśnie w naszej drukarni. Premiera odbyła się w Centrum Euroregionu Stara Rzeźnia gdzie autorzy zdjęć przytaczali najciekawsze historie związane ze zdjęciami zamieszczonymi w albumie. Było dużo żartów o kotwicach, opowieści o niedostępnych krajobrazach i dzikiej zwierzynie w okolicy Szczecina czy […]

21 października 2021 mieliśmy przyjemność wziąć udział w premierze albumu „Wodny Szczecin”, który został wykonany właśnie w naszej drukarni.

Premiera odbyła się w Centrum Euroregionu Stara Rzeźnia gdzie autorzy zdjęć przytaczali najciekawsze historie związane ze zdjęciami zamieszczonymi w albumie. Było dużo żartów o kotwicach, opowieści o niedostępnych krajobrazach i dzikiej zwierzynie w okolicy Szczecina czy połowie niespotykanych stworzeń wodnych.

Na koniec spotkania wszyscy autorzy zdjęć oraz osoby, które przyczyniły się do powstania albumu otrzymały podziękowania i pamiątkowe egzemplarze „Wodnego Szczecina”.

Dodatkowo, właśnie na tej premierze został zapoczątkowany gest, który mamy nadzieję, stanie się tradycją, gdzie w butelce został zamknięty list z krótką notatką o tym niezwykłym albumie, miniaturkami wybranych fotografii oraz podpisami autorów zdjęć.

Wiadomość w butelce powędruje w świat wraz z kapitanem Piotrem Osowickim.
Album aktualnie jest do nabycia w Kubryku Literackim w Starej Rzeźni w Szczecinie.

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu