Urodziny Kamienicy w Lesie

6 lipca 2021
Udostępnij

Piękna, klimatyczna kamienica. W powietrzu zapach kawy. Mnóstwo książek. I przede wszystkim ta atmosfera. Wchodzimy do Kamienicy w lesie w momencie, kiedy wokół jest pełno ludzi. Tak właśnie to miejsce świętuje swoje pierwsze urodziny. A w centrum całego zdarzenia dusza tego miejsca — Monika Szymanik, która swoją energią i pasją zaraża innych. Później powie nam, […]

Piękna, klimatyczna kamienica. W powietrzu zapach kawy. Mnóstwo książek. I przede wszystkim ta atmosfera. Wchodzimy do Kamienicy w lesie w momencie, kiedy wokół jest pełno ludzi. Tak właśnie to miejsce świętuje swoje pierwsze urodziny. A w centrum całego zdarzenia dusza tego miejsca — Monika Szymanik, która swoją energią i pasją zaraża innych. Później powie nam, że to właśnie ta pasja oraz możliwości, jakie dają social media, sprawiły, że Kamienica odniosła taki sukces.

Ze wszystkich dostępnych książek, Monika Szymanik przede wszystkim zachwyca się „Piotrusiem Nieustraszonym”. Mówi, że jest to książka niezwykła. Raz za razem kolejna osoba przychodzi, ogląda, a potem kupuje książkę.

Spotykamy również pana Michała, który kiedyś jako mały chłopiec mieszkał w tym miejscu. Razem z żoną robią sobie pamiątkowe zdjęcia. Miejsce jeszcze bardziej ożywa, kiedy zaczynają opowiadać. Wszyscy słuchają niesamowitej historii o kamienicy i rodzinie, która kiedyś tu żyła.

Kamienica w lesie oczarowuje. Z okazji urodzin życzę, aby dalej się rozwijała i emanowała już na zawsze tak cudowną, pozytywną energią.

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu