Realizacja Niestandardowej Oprawy Twardej A3 w poziomie – dziennik maszynowy dla luksusowego jachtu

22 kwietnia 2024
Udostępnij

W naszej najnowszej realizacji mieliśmy okazję pracować nad nietypowym projektem dla właściciela luksusowego jachtu motorowego. Zadanie polegało na wykonaniu dzienników maszynowych dla jego łodzi, co stanowiło interesujące wyzwanie ze względu na niestandardowe wymagania związane z formatem i oprawą tych publikacji. Dzienniki zostały wykonane w formacie A3 (420 x 297 mm), co jest formatem poziomym i […]

W naszej najnowszej realizacji mieliśmy okazję pracować nad nietypowym projektem dla właściciela luksusowego jachtu motorowego. Zadanie polegało na wykonaniu dzienników maszynowych dla jego łodzi, co stanowiło interesujące wyzwanie ze względu na niestandardowe wymagania związane z formatem i oprawą tych publikacji.

Dzienniki zostały wykonane w formacie A3 (420 x 297 mm), co jest formatem poziomym i rzadko stosowanym w standardowej produkcji poligraficznej. Użycie takiego formatu wymaga specjalnego podejścia zarówno do druku, jak i oprawy, co naturalnie wpływa na końcową cenę produktu – jest ona wyższa niż w przypadku standardowych realizacji.

Dzięki naszym zaawansowanym technologiom oprawiania oraz doświadczeniu w realizacji niestandardowych zamówień, udało się osiągnąć wysoką jakość końcowego produktu, co jest szczególnie istotne w przypadku tak prestiżowych projektów. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć tych unikatowych dzienników maszynowych na naszym blogu, gdzie prezentujemy efekty naszej pracy.

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu