Przedszkolak na 6 – budowa serwisu internetowego z kursem online

17 lipca 2023
Udostępnij

Chcielibyśmy opowiedzieć Wam o ciekawym projekcie, przy którym mieliśmy okazję współpracować. Jest to strona internetowa dla inicjatywy „Przedszkolak na 6”. „Przedszkolak na 6” to niezwykle ważna inicjatywa, mająca na celu promowanie zdrowego trybu życia i profilaktyki otyłości wśród dzieci pięcio- i sześcioletnich. Zdrowe nawyki, przekazywane dzieciom na tak wczesnym etapie, są niesamowicie ważne i mają […]

Chcielibyśmy opowiedzieć Wam o ciekawym projekcie, przy którym mieliśmy okazję współpracować. Jest to strona internetowa dla inicjatywy „Przedszkolak na 6”.

„Przedszkolak na 6” to niezwykle ważna inicjatywa, mająca na celu promowanie zdrowego trybu życia i profilaktyki otyłości wśród dzieci pięcio- i sześcioletnich. Zdrowe nawyki, przekazywane dzieciom na tak wczesnym etapie, są niesamowicie ważne i mają wpływ na całe ich przyszłe życie. Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w tak wartościowym projekcie.

Chociaż nie jesteśmy twórcami całej strony, nasza rola polegała na wsparciu technicznym w konfiguracji i zarządzaniu platformą WordPress, na której strona funkcjonuje. Nasze doświadczenie w tym zakresie okazało się nieocenione i mogliśmy przyczynić się do udoskonalenia strony.

Jednym z ciekawych elementów, które zostały zastosowane na stronie „Przedszkolak na 6”, jest wtyczka LearnDash. Jest to potężne narzędzie do zarządzania kursami online, które umożliwiło twórcom strony dostarczenie interaktywnych materiałów edukacyjnych dla dzieci.

Pomimo że głównie specjalizujemy się w druku offsetowym i cyfrowym, nasze umiejętności w zakresie zarządzania stronami internetowymi na WordPressie pozwoliły nam na udział w tym ważnym projekcie. Ta współpraca pokazała nam, jak różnorodne mogą być zastosowania naszych umiejętności i jak różne projekty możemy wspierać.

Mamy nadzieję, że ta krótka relacja z naszej współpracy z „Przedszkolak na 6” pozwoli Wam zrozumieć, jak różnorodne są projekty, w których bierzemy udział. Czekamy na kolejne wyzwania, zarówno w dziedzinie druku, jak i zarządzania stronami internetowymi. Jeżeli szukacie wsparcia w jednym z tych obszarów, skontaktujcie się z nami!

Poniżej prezentacja serwisu na filmie:

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu