Cud rodzicielstwa – oprawa klejona

9 lutego 2021
Udostępnij

Jedna z wielu pozycji jakie już wykonaliśmy dla Wydawnictwa #Natuli – Cud rodzicielstwa. Książka o tyle trudna w tworzeniu, że jej wykonanie musiało przede wszystkim przypaść do gustu autorowi, który wydał ją już wcześniej po za granicami naszego kraju. Wykonana w miękkiej klejonej oprawie z kartonu, z laminatem matowym oraz dodatkowym uszlachetnieniem w postaci wybiórczego […]

Jedna z wielu pozycji jakie już wykonaliśmy dla Wydawnictwa #Natuli – Cud rodzicielstwa.

Książka o tyle trudna w tworzeniu, że jej wykonanie musiało przede wszystkim przypaść do gustu autorowi, który wydał ją już wcześniej po za granicami naszego kraju.

Wykonana w miękkiej klejonej oprawie z kartonu, z laminatem matowym oraz dodatkowym uszlachetnieniem w postaci wybiórczego lakieru UV, który podkreśla najważniejsze elementy na okładce.

Blok książki wydrukowany został na klasycznym papierze offsetowym ze specjalnie dobranym Pantonem w odcieniu głębokiego granatu, dopasowanym do kolorystyki okładki.

Drukarnia KAdruk Oprawa klejona

drukarnia #drukarniaoffsetowa #drukkadruk #szczecin #książka #drukonline #offset #drukksiążek #drukarniaksiazek #wydawnictwo #design #art
.
.
.
onlineprinting #printdesign #print #bookprinting

Projekt i wykonanie:Agencja interaktywna webjaksklep.eu