Pielęgnacja naturalna – Oprawa klejona

9 lutego 2021
Udostępnij

Pierwsza wykonana przez nas książka dla Wydawnictwa #Natuli – dzieci są ważne. Jest to publikacja o tyle niezwykła, że od podstaw tworzona przy ścisłej współpracy z Zarządem Wydawnictwa. Pani Alicja, jego właścicielka, wraz z nami wybierała materiały na środki oraz oprawę, dobierała odcienie kolorów na okładce i uszlachetnienia. Towarzyszyła nam przy samym druku oraz na […]

Pierwsza wykonana przez nas książka dla Wydawnictwa #Natuli – dzieci są ważne.

Jest to publikacja o tyle niezwykła, że od podstaw tworzona przy ścisłej współpracy z Zarządem Wydawnictwa.

Pani Alicja, jego właścicielka, wraz z nami wybierała materiały na środki oraz oprawę, dobierała odcienie kolorów na okładce i uszlachetnienia. Towarzyszyła nam przy samym druku oraz na każdym kolejnym etapie tworzenia tej książki, osobiście nadzorując postępy.

Tak właśnie powstało to dzieło, składające się z przyjemnego dla oka czytelnika, spulchnianego papieru Lux Creame oraz okładki wykonanej  na kartonie z  kremowym spodem dla zachowania spójności kolorystycznej.

Miłym dodatkiem jest laminat soft mat, który sprawia, że okładka książki jest nie tylko trwalsza i bardziej odporna na uszkodzenia ale przede wszystkim delikatna i przyjemna w dotyku.

drukarnia #drukarniaoffsetowa #drukkadruk #szczecin #książka #drukonline #offset #drukksiążek #drukarniaksiazek #wydawnictwo #design #art
.
.
.
onlineprinting #printdesign #print #bookprinting

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu