Papiery ozdobne Olin Origins Antalis

9 maja 2023
Udostępnij

Dzisiejszy wpis na naszym blogu poświęcony jest nowemu materiałowi, którym mamy przyjemność pracować – Olin Origins od Antalis. Jest to materiał barwiony w masie, charakteryzujący się delikatną strukturą i wyjątkowym wykończeniem. Próbka, którą dzisiaj prezentujemy, obejmuje pięć odcieni, każdy z nich czerpiący inspirację z kolorów natury. Ciekawe połączenia tonów sprawiają, że Olin Origins to doskonały […]

Dzisiejszy wpis na naszym blogu poświęcony jest nowemu materiałowi, którym mamy przyjemność pracować – Olin Origins od Antalis. Jest to materiał barwiony w masie, charakteryzujący się delikatną strukturą i wyjątkowym wykończeniem.

Próbka, którą dzisiaj prezentujemy, obejmuje pięć odcieni, każdy z nich czerpiący inspirację z kolorów natury. Ciekawe połączenia tonów sprawiają, że Olin Origins to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują nietuzinkowych i eleganckich rozwiązań do swoich projektów.

Olin Origins to nie tylko piękne barwy, ale również materiał o wyjątkowej jakości. Dzięki swojej barwionej w masie strukturze, jest wytrzymały i nadaje się do wielu zastosowań. Stwarza to nieograniczone możliwości dla naszych klientów – od ekskluzywnych albumów, przez opakowania kartonowe, aż po wysokiej klasy materiały promocyjne.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Olin Origins, który dostępny jest teraz w naszej ofercie. Więcej informacji na temat tego materiału, jak również innych dostępnych u nas produktów, można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Przyjemnego dnia!

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu