Modelowanie opakowania przed pierwszą produkcją.

15 września 2022
Udostępnij

Przed przystąpieniem do produkcji nowych pudełek z kartonu litego powinniśmy sprawdzić jak najwięcej elementów. Jednym z podstawowych elementów do sprawdzenia są oczywiście wymiary. Po złożeniu zamówienia na podstawie przybliżonych parametrów zleceniodawca powinien dostarczyć do drukarni produkt, który ma być zapakowany. Konstruktor wykonuje model dopasowany do dostarczonego produktu, jednocześnie weryfikując założone w projekcie parametry. Nie raz […]

Przed przystąpieniem do produkcji nowych pudełek z kartonu litego powinniśmy sprawdzić jak najwięcej elementów. Jednym z podstawowych elementów do sprawdzenia są oczywiście wymiary.

Po złożeniu zamówienia na podstawie przybliżonych parametrów zleceniodawca powinien dostarczyć do drukarni produkt, który ma być zapakowany. Konstruktor wykonuje model dopasowany do dostarczonego produktu, jednocześnie weryfikując założone w projekcie parametry.

Nie raz zdarza się, że modyfikacja wymiarów w projekcie jest konieczna aby opakowanie było dopasowane do produktu.

Stwierdzenie: „opakowanie szyte na wymiar” nie jest przesadą. Za pierwszym razem tak powinno to wyglądać. Ewentualne wznowienie produkcji to już prosta sprawa. Nie trzeba wykonywać modelowania.

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu