Książka w oprawie twardej w niskim nakładzie wykonana w technologii offsetowej

11 czerwca 2024
Udostępnij

Dziś chcielibyśmy podzielić się z Państwem jednym z naszych ostatnich projektów. Wydrukowaliśmy książkę w formacie B5 165x240mm w twardej oprawie, stosując druk offsetowy, mimo że była to produkcja niskonakładowa. W branży poligraficznej standardem jest drukowanie małych nakładów za pomocą technologii cyfrowej ze względu na niższe koszty i krótszy czas realizacji. Niemniej jednak, w tym przypadku, […]

Dziś chcielibyśmy podzielić się z Państwem jednym z naszych ostatnich projektów. Wydrukowaliśmy książkę w formacie B5 165x240mm w twardej oprawie, stosując druk offsetowy, mimo że była to produkcja niskonakładowa.

W branży poligraficznej standardem jest drukowanie małych nakładów za pomocą technologii cyfrowej ze względu na niższe koszty i krótszy czas realizacji. Niemniej jednak, w tym przypadku, priorytetem była jakość, którą gwarantuje druk offsetowy. Choć koszty były wyższe, nasz zleceniodawca zauważył, że efekt końcowy jest wysoce satysfakcjonujący.

Zdjęcia przedstawiające wydrukowaną książkę można znaleźć na naszej stronie internetowej. Chcemy tym samym zachęcić do rozważenia druku offsetowego nawet przy małych nakładach, gdyż efekt końcowy może być warty inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów takich projektów.

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu