Komori Open House 2024: Nowoczesne Technologie i Innowacje Przed targami Drupa

7 maja 2024
Udostępnij

Dnia 17 kwietnia 2024 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Komori Open House 2024, które odbyło się w siedzibie Komori Graphic Centre-Europe w Utrechcie, Holandia. Spotkanie to było zapowiedzią udziału firmy Komori w nadchodzących targach drupa 2024. W trakcie wydarzenia zaprezentowano innowacyjne rozwiązania, w tym nową 25-metrową maszynę do druku opakowań i technologię Autopilot dla drukarni […]

Dnia 17 kwietnia 2024 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Komori Open House 2024, które odbyło się w siedzibie Komori Graphic Centre-Europe w Utrechcie, Holandia. Spotkanie to było zapowiedzią udziału firmy Komori w nadchodzących targach drupa 2024.

W trakcie wydarzenia zaprezentowano innowacyjne rozwiązania, w tym nową 25-metrową maszynę do druku opakowań i technologię Autopilot dla drukarni opakowaniowych. Mieliśmy okazję zobaczyć premierowe modele maszyn GLX-740 oraz GL-837P, które dzięki zastosowanym technologiom wyznaczają nowe standardy w zakresie automatyzacji i efektywności produkcji.

Wydarzenie to stanowiło okazję do zapoznania się z najnowszymi innowacjami w automatyzacji produkcji. Zaprezentowano autonomiczne wózki widłowe oraz roboty odbierające stosy z falcerki, demonstrując efektywne rozwiązania usprawniające procesy produkcyjne w drukarniach.

Więcej informacji o wydarzeniu i pełny przegląd zaprezentowanych technologii znajdziesz na stronach Packaging Portal i Komori Europe​.

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu