Innowacyjny Katalog Artystyczny w Współpracy z Konik Studio

11 października 2023
Udostępnij

W środowisku poligraficznym, gdzie każdy dzień jest pełen wyzwań i nowych możliwości, największą satysfakcję przynosi nam realizacja projektów, które nie tylko są technicznie zaawansowane, ale także mają w sobie pierwiastek artystyczny. Ostatnio mieliśmy okazję współpracować z lokalnymi artystami, panią Katarzyną i panem Pawłem z Konik Studio, nad produkcją niebanalnego katalogu. Charakterystyka Projektu Katalog nie jest […]

W środowisku poligraficznym, gdzie każdy dzień jest pełen wyzwań i nowych możliwości, największą satysfakcję przynosi nam realizacja projektów, które nie tylko są technicznie zaawansowane, ale także mają w sobie pierwiastek artystyczny. Ostatnio mieliśmy okazję współpracować z lokalnymi artystami, panią Katarzyną i panem Pawłem z Konik Studio, nad produkcją niebanalnego katalogu.

Charakterystyka Projektu

Katalog nie jest tylko zbiorem obrazów czy tekstów; to również forma ekspresji. W przypadku tego konkretnego projektu, zastosowano kilka innowacyjnych elementów. Okładka w jaskrawym kolorze już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę, a wycięty kształt konika dodaje jej unikalnego charakteru. Co ciekawe, dzięki temu wycięciu, pierwsza strona środkowa prześwituje przez okładkę, co tworzy interesujący efekt wizualny.

Wnioski i Dalsze Kierunki

Współpraca z Konik Studio była dla nas nie tylko wyzwaniem, ale również źródłem satysfakcji. Ostateczny produkt jest wynikiem wspólnych starań i dążeń do perfekcji, zarówno z naszej strony, jak i ze strony artystów. Mamy nadzieję, że taki katalog będzie dla nich równie wartościowym elementem portfolio, jak dla nas jest dowodem na możliwość połączenia techniki i sztuki w jednym projekcie.

Dziękujemy Konik Studio za owocną współpracę i już nie możemy się doczekać kolejnych, wspólnych projektów.

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu