Gościmy Młodzież ze Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy

5 października 2023
Udostępnij

Cześć wszystkim! W tym tygodniu mieliśmy zaszczyt gościć w naszej drukarni grupę młodzieży ze Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy. To było niezwykle inspirujące doświadczenie dla nas wszystkich, i chcielibyśmy się nim z Wami podzielić. Program Wizyty Nasi goście mieli okazję poznać wszystkie etapy pracy w drukarni. Zaczynając od przygotowalni, przez drukarnię i introligatornię, aż po […]

Cześć wszystkim! W tym tygodniu mieliśmy zaszczyt gościć w naszej drukarni grupę młodzieży ze Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy. To było niezwykle inspirujące doświadczenie dla nas wszystkich, i chcielibyśmy się nim z Wami podzielić.

Program Wizyty

Nasi goście mieli okazję poznać wszystkie etapy pracy w drukarni. Zaczynając od przygotowalni, przez drukarnię i introligatornię, aż po magazyn. Każdy z tych etapów jest kluczowy dla tego, co robimy, a było nam niezmiernie miło podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Przygotowalnia

Pierwszy przystanek na trasie to przygotowalnia, gdzie nasi goście mogli zobaczyć, jak przygotowywane są pliki do druku. Wyjaśniliśmy, jakie są kluczowe aspekty, na które zwracamy uwagę przed przystąpieniem do druku.

Drukarnia

Następnie przeszliśmy do serca naszej drukarni, gdzie można było zobaczyć nasze zaawansowane maszyny drukujące w akcji. Tutaj omówiliśmy różnice między drukiem offsetowym a drukiem cyfrowym, a także pokazaliśmy, jak funkcjonują nasze maszyny.

Introligatornia

W introligatorni nasi goście mieli okazję zobaczyć, jak wygląda proces wykończenia produktów. Od cięcia, przez składanie, aż po tłoczenie i inne techniki.

Magazyn

Ostatnim punktem wycieczki był magazyn, gdzie przechowywane są gotowe produkty. Tutaj omówiliśmy logistykę oraz to, jak dbamy o jakość naszych wyrobów aż do momentu ich wysyłki do klienta.

Wrażenia i Podsumowanie

Ostatecznie, wizyta bardzo się naszym gościom podobała. Jesteśmy dumni, że mogliśmy podzielić się z nimi tym, co robimy, i być może zainspirować do wyboru ścieżki zawodowej w przyszłości.

Dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia w kolejnym poście!

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu