Etapy przygotowania druku – model opakowania

7 kwietnia 2023
Udostępnij

Bardzo ważnym etapem przygotowań druku jest wykonanie modelu opakowania, ponieważ w ten sposób można bardzo łatwo sprawdzić, czy wszystkie elementy na pewno do siebie pasują i czy opakowanie składa się w pożądany kształt. Modele mogą przygotowane z uwzględnieniem grafiki, jeśli jest już gotowa, jednak na tym etapie to nie ona jest najistotniejszym elementem. Przygotowanie modelu […]

Bardzo ważnym etapem przygotowań druku jest wykonanie modelu opakowania, ponieważ w ten sposób można bardzo łatwo sprawdzić, czy wszystkie elementy na pewno do siebie pasują i czy opakowanie składa się w pożądany kształt. Modele mogą przygotowane z uwzględnieniem grafiki, jeśli jest już gotowa, jednak na tym etapie to nie ona jest najistotniejszym elementem.

Przygotowanie modelu to idealny moment, aby klient mógł zweryfikować rozmiar swojego opakowania, kształt, ale także materiał, z którego wykonane zostanie opakowanie. Niekiedy to właśnie w tym momencie klient decyduje się na wprowadzenie zmian w projekcie, a nam daje radość z rzetelnego wykonania każdego etapu przygotowań tak, aby finalnie klient był usatysfakcjonowany.

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu