Prezentujemy nową realizację: Manga „Full Metal Alchemist”

28 czerwca 2023
Udostępnij

Prezentujemy nową realizację: Manga „Full Metal Alchemist” Nie ma nic lepszego, niż duma z wykonanej pracy, kiedy końcowy produkt przekracza oczekiwania. Właśnie takie uczucie towarzyszyło nam podczas realizacji najnowszego zadania – stworzenia wyjątkowej edycji mangi „Full Metal Alchemist”. Jest to rezultat wielotygodniowej, żmudnej pracy, poczynając od procesu projektowania, poprzez druk offsetowy na naszych maszynach, aż […]

Prezentujemy nową realizację: Manga „Full Metal Alchemist”

Nie ma nic lepszego, niż duma z wykonanej pracy, kiedy końcowy produkt przekracza oczekiwania. Właśnie takie uczucie towarzyszyło nam podczas realizacji najnowszego zadania – stworzenia wyjątkowej edycji mangi „Full Metal Alchemist”. Jest to rezultat wielotygodniowej, żmudnej pracy, poczynając od procesu projektowania, poprzez druk offsetowy na naszych maszynach, aż po introligatorskie procesy wykończeniowe.

Manga „Full Metal Alchemist”, autorstwa Hiromu Arakawa, to dzieło kultowe, które zasługuje na wyjątkowe wydanie. Zgodnie z tym założeniem, dobraliśmy materiały, dbając o każdy detal, aby sprostać oczekiwaniom naszego klienta – dużego wydawnictwa JPF, a także fanów tej japońskiej serii. To zadanie wymagało od nas nie tylko precyzji, ale także zrozumienia specyfiki japońskiej sztuki komiksowej.

Edycja Miękka – Nowoczesność spotyka Tradycję

Z dumą prezentujemy miękką edycję „Full Metal Alchemist”. Charakterystyczną cechą tej edycji jest foliowa obwoluta z nadrukiem sitodrukowym, który dodaje unikalnego, wyróżniającego się wyglądu. Zdjęcia tego wydania znajdziecie poniżej.

Edycja Twarda – Wysoka jakość spotyka Wyjątkowość

Nie mniej imponująca jest nasza twarda edycja. Co się rzuca w oczyu? Zdecydowanie czerwone liternictwo zrobione w technice hot print. To detale, które sprawiają, że książka wygląda luksusowo i wyjątkowo na każdej półce.

Dla fanów oryginalnych wydań

W naszej galerii znajdziecie także zdjęcia oryginalnego japońskiego wydania „Full Metal Alchemist”. To nasz sposób na pokazanie, jak blisko byliśmy źródłowego wydania, zachowując jednocześnie unikalny charakter naszej drukarni.

Gdzie kupić?

Te niezwykłe wydania „Full Metal Alchemist” można nabyć bezpośrednio na stronie wydawnictwa JPF. Nie przegap okazji, by stać się właścicielem jednego z tych wyjątkowych egzemplarzy.

https://mangarden.pl/pl/products/fullmetal-alchemist-deluxe-tom-01-oprawa-miekka-14380.html

Projekt i wykonanie:webjaksklep.eu